Telefon "Bílá škola": +420 605 230 365
Telefon "Žlutá škola": +420 778 541 108
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Konzultační hodiny učitelů

Konzultační hodiny učitelů

Máte-li zájem o schůzku mimo konzultační hodiny, sjednejte si schůzku e-mailem nebo telefonicky. Chcete-li nás navštívit v době mimo konzultační hodiny, respektujte konec vyučovací hodiny a vyčkejte do začátku přestávky. Konzultační hodiny pro školní rok 2022/2023 - vždy první den v měsíci.

Rozpis konzultačních hodin pro školní rok 2022/23: 

I. STUPEŇ

Mgr. Michaela Bajtová -           ÚT   14:00 - 15:00 hodin

Mgr. Jana Juránková -             ÚT   14:00 - 15:00 hodin

Mgr. Markéta Meluzínová -      ÚT   14:00 - 15:00 hodin

Mgr. Jarmila Reichlová -          ÚT   14:00 - 15:00 hodin

Mgr. Jana Skalová -                 ÚT   14:00 - 15:00 hodin      

Mgr. Helena Strnadová -         ÚT   14:00 - 15:00 hodin 

Mgr. Zuzana Klohnová -          ÚT   14:00 - 15:00 hodin

Mgr. Dana Švédová -              ÚT   14:00 - 15:00 hodin      

Mgr. Jitka Tomanová -            ÚT   14:00 - 15:00 hodin 

Mgr. Kamila Vágnerová -       ÚT   14:00 - 15:00 hodin

Mgr. Radmila Vavrušová -      ÚT   14:00 - 15:00 hodin

Mgr. Petra Vostrčilová -          ÚT   14:00 - 15:00 hodin 

Mgr. Lucie Kubiczková -         ÚT   14:00 - 15:00 hodin

 

II. STUPEŇ 

Mgr. Renata Adolfová -     ČT 15:00 - 15:30 hodin (1.patro, 1.pav.)

Mgr. Mira Dušková -          ČT 15:00 - 15:30 hodin (přízemí, 1.pav.)

Mgr. Ilona Hannichová -    ČT 15:00 - 15:30 hodin (sborovna, 4.pav.)

Ing. Tereza Keprtová -       ČT 15:00 - 15:30 hodin (sborovna, 4.pav.)

Mgr. Zdenka Kolbová -      ČT 15:00 - 15:30 hodin (kabinet, 3.pav.)

Mgr. Dušan Krabec -         ČT 15:00 - 15:30 hodin (kabinet, 5.pav.)

Mgr. Vlastimil Kubíček -    ČT 15:00 - 15:30 hodin (ředitelna, 4.pav.) 

Mgr. Klára Kubiczková -    ČT 15:00 - 15:30 hodin (kabinet, 4.pav.)

Mgr. Iveta Kubíčková -      ČT 15:00 - 15:30 hodin (kabinet, 2. pav.)

Mgr. Ivana Kalousová -     ČT 15:00 - 15:30 hodin (sborovna, 4.pav.)

Ing. Petr Marek -               ČT 15:00 - 15:30 hodin (sborovna, 4.pav.)

Mgr. Klára Picková -          ČT 15:00 - 15:30 hodin (kabinet, 4.pav.)

Mgr. Jana Severýnová -    ČT 15:00 - 15:30 hodin (kabinet, 2. pav.)

Mgr. Iva Soukalová -         ČT 15:00 - 15:30 hodin (1.patro, 1.pav.)

Mgr. Zuzana Šmolíková -  ČT 15.00 - 15.30 (sborovna, 4.pav.)

Mgr. Kateřina Michaličková - ČT 15.00 - 15.30 (přízemí, 1.pav.)

Mgr. Jan Křivohlávek -     ČT 15.00 - 15.30 (kabinet 5.pav.)

Ing. Kubíčková Barbora -  ČT 15.00 - 15.30 (sborovna 4.pav.)

Mgr. Jaroslav Maixner -   ČT 15.00 - 15.30 (sborovna 4.pav.)

 

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15
Schůzka rodičů žáků II.stupně
16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4