ÚVOD > SPORTOVNÍ AKCE > Hokejbal

Hokejbal

Krajské kolo (Chrudim 15. 5. 2014)

Mladí hokejbalisté ze 4.- 5. tříd naší školy jsou přeborníky Pardubického kraje!!

Hokejbalisté se neztratili ani na krajských soutěžích. Naše tři družstva získala 2 bronzové medaile a hráči ze 4.- 5. tříd získali medaili zlatou.

Hokejbal proti drogám (Letohrad 10. 4. 2014)

HOKEJBALOVÉ GALAPŘEDSTAVENÍ!!!

Mladí hokejbalisté z naší školy jsou trojnásobnými přeborníky okresu!!

V úterý 8. 4. 2014 se v Letohradu uskutečnilo okresní kolo soutěže Hokejbal proti drogám pro týmy z 1. - 3. tříd a 4. - 5 tříd. Obě naše družstva neztratila na turnaji ani bod a po triumfech si zajistila zasloužený postup na Krajskou olympiádu dětí a mládeže do Chrudimi.

K tomuto úspěchu se ve středu 9. 4. 2014 přidali žáci z osmých a devátých tříd, kteří s konkurenci 11 týmů vybojovali krásné třetí místo! Postup do finále nám unikl o jediný bodík a jako jediní v turnaji jsme porazili pozdějšího vítěze z České Třebové.

Mistrovskou jízdu završil ve čtvrtek 10.4. výběr žáků ze šestých a sedmých tříd, který zvítězil v turnaji s bilancí 4 výhry a jedna remíza!! Také oni se v půlce května zúčastní krajského kola.

Zajímavostí je celková bilance našich týmů v součtu všech kategorií. V 16 zápasech jsme 14 zvítězili, jednou remizovali a pouze jednou prohráli 0:1. Celkové skóre je také impozantní - 49:12! (Petr Marek)