Telefon "Bílá škola": +420 605 230 365
Telefon "Žlutá škola": +420 778 541 108
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Struktura školy

Struktura školy

Ředitel školy: Mgr. Vlastimil Kubíček

 I. stupeň - "Žlutá škola"

Budova prvního stupně

Výuka žáků 1. stupně probíhá v budově na ulici 5. května. 

Kromě prostorných kmenových učeben je žákům a pedagogům k dispozici moderní jazyková a počítačová učebna pro 24 žáků. Všechny kmenové učebny prvního stupně jsou vybaveny interaktivní tabulí a připojením k internetu.

Pedagogičtí pracovníci I. stupně ZŠ:

Zástupce ředitele: Mgr. Radmila Vavrušová

Třídní učitelé:

 

 

Mgr. Dana Švédová - I.A
Mgr. Petra Vostrčilová, Mgr. Jarmila Reichlová - I.B
Mgr. Jana Juránková - II.A
Mgr. Michaela Bajtová - II.B
Mgr. Markéta Meluzínová - III.A
Mgr. Jitka Tomanová - III.B
Mgr. Kamila Vágnerová - IV.A
Mgr. Helena Strnadová - IV.B
Mgr. Jana Skalová - V.A
Mgr. Zuzana Klohnová - V.B

Učitelé bez třídnictví na I.stupni:

Mgr. Lucie Kubiczková

Mgr. Kateřina Michaličková

Ing. Barbora Kubíčková

Ing. Petr Marek

Jana Mannlová - asistentka pedagoga
Monika Kubínová - asistentka pedagoga
Lenka Čermáková - asistentka pedagoga
Monika Fialová - školní asistent

Sabina Bartoňová - asistentka pedagoga

Martina Slabá - asistentka pedagoga

Jana Kühnová - asistentka pedagoga

Mgr. Radmila Vavrušová - školní metodik prevence pro I.stupeň

 

II. stupeň - "Bílá škola"

Budova druhého stupně

Výuka žáků 2. stupně probíhá v pěti pavilonech areálu v Moravské ulici.

Kromě svých kmenových učeben zde mají žáci k dispozici odborné učebny fyziky, chemie a přírodopisu, hudební výchovy, jazykovou učebnu, multimediální učebnu a učebnu VT. Dále pak pracovnu výtvarné výchovy, cvičnou kuchyňku a moderně vybavenou dílnu.

Pedagogičtí pracovníci II. stupně ZŠ:

Zástupce ředitele: Mgr. Zdenka Kolbová

Třídní učitelé:

Mgr. Zuzana Šmolíková - VI.A
Mgr. Iva Soukalová - VI.B
Mgr. Ivana Kalousová - VII.A
Mgr. Jaroslav Maixner- VII.B
Ing. Tereza Keprtová - VIII.A
Mgr. Klára Kubiczková - VIII.B
Mgr. Klára Picková - IX.A
Mgr. Dušan Krabec - IX.B

Učitelé bez třídnictví:

Mgr. Ilona Hannichová

Mgr. Jan Křivohlávek

Ing. Barbora Kubíčková

Mgr. Iveta Kubíčková
Mgr. Renata Adolfová
Mgr. Mira Dušková

Mgr. Kateřina Michaličková

Mgr. Jana Severýnová

Ing. Petr Marek


Dagmar Hlavová - asistentka pedagoga

Regina Matoulková - asistentka pedagoga

Jana Lichtenberková - asistentka pedagoga

 

Výchovný poradce: Mgr. Iveta Kubíčková

Školní metodik prevence: Mgr. Jana Severýnová

Školní družina - "Bílá škola"

Školní družina je rozdělena do 4 oddělení a má všechny své třídy v přízemí druhého a třetího pavilonu v budově školy v ulici Moravská.

1. oddělení - Jana Kyllarová
2. oddělení - Monika Fialová
3. oddělení - Monika Kubínová
4. oddělení - Martina Malá

 

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6