Ředitel školy: Mgr. Vlastimil Kubíček
I. stupeň - "Žlutá škola"
Výuka žáků 1. stupně probíhá v budově na ulici 5. května.
Kromě prostorných kmenových učeben je žákům a pedagogům k dispozici moderní jazyková a počítačová učebna a mobilní počítačová učebna. Všechny kmenové učebny prvního stupně jsou vybaveny interaktivní tabulí a připojením k internetu.
Zástupce ředitele: Mgr. Radmila Vavrušová
Mgr. Jarmila Reichlová - I.A
Mgr. Zuzana Klohnová - I.B
Mgr. Dana Švédová - II.A
Mgr. Petra Vostrčilová - II.B
Mgr. Jana Juránková - III.A
Mgr. Michaela Bajtová - III.B
Mgr. Markéta Meluzínová - IV.A
Mgr. Jana Skalová - IV.B
Mgr. Kamila Vágnerová - V.A
Mgr. Helena Strnadová - V.B
Mgr. Lucie Kubiczková
Mgr. Jitka Tomanová
Ing. Petr Marek
Jana Mannlová - asistentka pedagoga
Sabina Bartoňová - asistentka pedagoga
Martina Slabá - asistentka pedagoga
Jana Kühnová - asistentka pedagoga
Jana Lichtenberková - asistentka pedagoga
Monika Fialová - školní asistentka
Ilona Záleská - pečovatelka Dětský klub
Mgr. Radmila Vavrušová - školní metodik prevence pro I.stupeň
II. stupeň - "Bílá škola"
Výuka žáků 2. stupně probíhá v pěti pavilonech areálu v Moravské ulici.
Kromě svých kmenových učeben zde mají žáci k dispozici odborné učebny fyziky, chemie a přírodopisu, hudební výchovy, jazykovou učebnu, multimediální učebnu a učebnu VT. Dále pak pracovnu výtvarné výchovy, cvičnou kuchyňku a moderně vybavenou dílnu.
Zástupce ředitele: Mgr. Zdenka Kolbová
Ing. Petr Marek - VI.A
Mgr. Dušan Krabec - VI.B
Mgr. Zuzana Šmolíková - VII.A
Mgr. Iva Soukalová- VII.B
Mgr. Ivana Kalousová - VIII.A
Mgr. Jaroslav Maixner - VIII.B
Ing. Tereza Keprtová - IX.A
Mgr. Klára Kubiczková - IX.B
Mgr. Ilona Hannichová
Mgr. Jan Křivohlávek
Ing. Barbora Kubíčková
Mgr. Iveta Kubíčková
Mgr. Renata Adolfová
Mgr. Mira Dušková
Mgr. Kateřina Michaličková
Mgr. Jana Severýnová
Dagmar Hlavová - asistentka pedagoga, školní asistentka
Regina Matoulková - asistentka pedagoga, školní asistentka
Výchovný poradce: Mgr. Iveta Kubíčková
Školní metodik prevence: Mgr. Jana Severýnová
Školní družina je rozdělena do 4 oddělení a má všechny své třídy v přízemí druhého a třetího pavilonu v budově školy v ulici Moravská.
1. oddělení - Jana Kyllarová
2. oddělení - Monika Fialová
3. oddělení - Monika Kubínová
4. oddělení - Martina Malá